7 Kalem Sarf Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf7 Kalem Sarf Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2026/1014359) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1014359
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1014359 · Sonuç tarihi: 21.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 159 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺63.308.201.
- İdare hakkında: İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 24 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi — ₺1.171.947 (7 istekli)
Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Marmara Endolife Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺297.750 (7 istekli)
Marmara Endolife Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kalem Sarf Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Detro Healthcare Kimya Sanayi Anonim Şirketi, ₺1.171.947; 2. kısım: Marmara Endolife Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺297.750.
İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü İstanbul Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kalem İlaç Alımı İhalesi — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺1.148.293 (16.06.2026)
- Hastane Geneli Malzeme Alımı — Atilla Teknik Tıbbi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.242.800 (21.08.2026)
- 3 Kalem Eldiven Alımı — Tempo Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺1.673.000 (10.08.2026)
- 4 Kalem Sarf Malzeme Alımı — Vefa Optik ve Medikal Malzeme İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺535.200 (02.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- TSE MBK Yapı Malzemeleri Laboratuvarı 2 Kalem Cihaz — Hamle Mühendislik Otomasyon Elektrik Makine İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.170.000, Ankara (31.10.2025)
- Medikal Gaz Alımı — Linde Gaz Anonim Şti, ₺1.169.050, Tekirdağ (07.05.2021)
- 36 Kalem Tıbbi Sarf Malzemeleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺1.166.924, Isparta (01.06.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →