7 Kalem Sebze Alımı
Gıda ve İçecek7 Kalem Sebze Alımı ihalesi (İKN 2021/571258) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/571258
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Kırklareli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/571258 · Sonuç tarihi: 22.11.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: 65 Mknz.P.Tug.K. Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları adına sonuçlanan 8 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺216.000 (5 istekli)
2. kısım
Miray Gıda Tekstil İnşaat Turizm San ve Tic.Ltd.Şti. — ₺159.500 (5 istekli)
Miray Gıda Tekstil İnşaat Turizm San ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Tonguç Gıda Pazarlama Dahili Tic.Ltd.Şti. — ₺86.700 (5 istekli)
Tonguç Gıda Pazarlama Dahili Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kalem Sebze Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺216.000; 2. kısım: Miray Gıda Tekstil İnşaat Turizm San ve Tic.Ltd.Şti., ₺159.500; 3. kısım: Tonguç Gıda Pazarlama Dahili Tic.Ltd.Şti., ₺86.700.
65 Mknz.P.Tug.K. Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Gıda Maddesi Alımı (3 Kalem) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺186.900 (17.12.2021)
- Meyve Alımı 9 Kalem — Tonguç Gıda Pazarlama Dahili Tic.Ltd.Şti., ₺246.300 (11.06.2020)
65 Mknz.P.Tug.K. Milli Savunma Bakanlığı MSB Bağlıları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- MEYVE SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺216.545, Bolu (27.04.2021)
- 20 Kalem Sebze ve Meyve Alımı (2022 Yılı Ocak, Şubat, Mart, Nisan Ayları İçerisinde) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺215.200, Malatya (17.12.2021)
- PASTANE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺215.045, Çanakkale (15.10.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →