7 Kalem Sütur Alımı
Gıda ve İçecek7 Kalem Sütur Alımı ihalesi (İKN 2022/554492) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/554492
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Tekirdağ
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/554492 · Sonuç tarihi: 25.07.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 185 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺90.304.215.
- İdare hakkında: T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 36 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. — ₺8.269 (1 istekli)
Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi — ₺46.584 (2 istekli)
Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kalem Sütur Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Johnson&Johnson Medikal Sanayi Ticaret Ltd.Şti., ₺8.269; 2. kısım: Medtronic Medikal Teknoloji Ticaret Limited Şirketi, ₺46.584.
T.C.Sağlık Bakanlığı Tekirdağ Dr.İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 7 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Draeger Medikal Ticaret ve Servis Anonim Şirketi, ₺38.000 (13.10.2022)
- 6 Kalem Kemoterapi Sarf Malzeme Alımı — Melekırmak Sağlık Ürünleri Taşımacılık Gıda Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi., ₺39.564 (29.09.2022)
- 15 Kalem Tıbbi Sarf Alımı — Argest Medikal Sağlık Sistemleri Tic. Ltd. Şti., ₺44.000 (22.07.2022)
- 32 Kalem Tııbi Sarf Malzeme Alımı — Atilla Kimya San ve Tic.Ltd.Şti., ₺55.265 (09.09.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- VE MEYVE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Şimşekler Elektrik Nakliyat İnşaat Tarım Orman Hayvan Ürünleri Hazır Yemek Gıda Temizlik Madencilik Takstil Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi., ₺8.400, Artvin (05.11.2019)
- SEBZE ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Yılmazoğulları Gıda Ürünleri İnşaat Sanayii ve Ticaret Limited Şirketi, ₺8.500, Adana (24.10.2019)
- KIŞLIK SEBZE SATIN ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺8.519, Siirt (18.10.2019)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →