7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2026/967438) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/967438
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Balıkesir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/967438 · Sonuç tarihi: 28.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: US X-Ray Röntgen Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺4.408.000.
- İdare hakkında: Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
US X-Ray Röntgen Anonim Şirketi — ₺3.375.000 (5 istekli)
US X-Ray Röntgen Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
MAY Global Medikal Ticaret Anonim Şirketi — ₺2.516.550 (5 istekli)
MAY Global Medikal Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: US X-Ray Röntgen Anonim Şirketi, ₺3.375.000; 2. kısım: MAY Global Medikal Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.516.550.
Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Hastane Mutfak Sabit Mobilya, Dolap Sistemleri ve Alüminyum İmalat Yapım İşi — Bems İnşaat Makina Elektronik Robotik Mühendislik Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺5.439.000 (13.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Kan Kültür Şişesi — Nukleus Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺3.375.000, Aydın (19.02.2026)
- 2025 Yılı Kızılırmak Nehrinin Simullium SPP Mücadelesi İçin İlaç Alımı İşi — Roksan İlaç Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.375.000, Nevşehir (26.09.2025)
- 15 Aylık Laboratuvar Sarf Malzeme ve Cerrahi Havlu Alım İhalesi — Derviş Kimya Ticaret Limited Şirketi, ₺3.373.750, Giresun (26.12.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →