7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı İhalesi
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı İhalesi ihalesi (İKN 2020/315310) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/315310
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Malatya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/315310 · Sonuç tarihi: 11.08.2020
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Optikon Teknoloji Ltd.Şti., kayıtlarımızda 17 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺3.997.915.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Optikon Teknoloji Ltd.Şti. — ₺49.250
Optikon Teknoloji Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Doğa Hastane Ürünleri Elktronik Gıda İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti — ₺12.000
Doğa Hastane Ürünleri Elktronik Gıda İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Denizler Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺10.000
Denizler Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı İhalesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Optikon Teknoloji Ltd.Şti., ₺49.250; 2. kısım: Doğa Hastane Ürünleri Elktronik Gıda İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti, ₺12.000; 3. kısım: Denizler Medikal Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺10.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 53 Kalem Anestezi Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Akademi Tıbbi Aletler İnş. San.Tic.Ltd. Şti, ₺49.265, Kahramanmaraş (30.11.2020)
- 92 Kalem Biyomedikal Malzemesi Alımı — Denizler Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺49.155, Bartın (06.05.2022)
- PATOLOJİ - BİYOKİMYA LABORATUVARLARI TESTLERİ VE — Facepath Patoloji Medikal Tıbbi Cihazlar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺49.361, Erzincan (08.10.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →