7 Kısım 50 Kalem Gıda Malzemesi Alımı
Gıda ve İçecek7 Kısım 50 Kalem Gıda Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2026/634452) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/634452
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/634452 · Sonuç tarihi: 18.05.2026
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺3.558.000
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺2.997.000
3. kısım
Melik Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.095.650
Melik Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Melik Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.283.700
Melik Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kısım 50 Kalem Gıda Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.558.000; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺2.997.000; 3. kısım: Melik Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.095.650; 4. kısım: Melik Gıda İnşaat Taahhüt Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.283.700.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Elazığ İl J Klığı ve Bağlı Birliklerin İhtiyacı İçin 7 Kısım 26 Kalem Kumanyalık Gıda Mal Alım İşi — Ravza Taahhüt Gıda İnşaat Sanayi İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺3.559.550, Elazığ (20.06.2022)
- 2026 Yılı Son 6 (Altı) Aylık Yaş Sebze Meyve Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.556.100, Burdur (29.07.2026)
- Süt Sağma Makinesi — Ayaz Kauçuk Plastik ve Kalıp Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.555.000, Hatay (10.11.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →