7 Kısım Hırdavat Malzemesi Alımı
İnşaat Malzemeleri7 Kısım Hırdavat Malzemesi Alımı ihalesi (İKN 2022/359860) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/359860
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/359860 · Sonuç tarihi: 25.05.2022
İhalenin konusu
7 Kısım Hırdavat Malzemesi (244 Kalem)
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Erciyes Pazarlama Hırdavat Temizlik Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.576.593.
- İdare hakkında: Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağlığı Ve Hastalıkları Hastanesi adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Erciyes Pazarlama Hırdavat Temizlik Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺217.703 (7 istekli)
Erciyes Pazarlama Hırdavat Temizlik Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺152.695 (5 istekli)
FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kısım Hırdavat Malzemesi Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Erciyes Pazarlama Hırdavat Temizlik Endüstriyel Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺217.703; 2. kısım: FMB Hırdavat Makina Elektrik İnşaat Yedek Parça Taahhüt Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺152.695.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- AKÜ, İNŞAAT, ELEKTRİK, HIRDAVAT, HEMŞİRE ÇAĞRI — Best Otomasyon Dağıtım Elektrik Sanayi Ve Ticaret A.Ş., ₺217.579, Kayseri (30.06.2021)
- BETON PARKE TAŞ SATIN ALINACAKTIR — Ovataş Yapı İnşaat Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺217.200, Yalova (13.02.2020)
- Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü Süleymanpaşa, Barbaros İçme Suyu Arıtma Tesisi Toz Aktif Karbon Boşaltma, Süspansiyon Hazırlama ve Dozlama Sistemlerinin Montaj dahil, Mal Alım İşi — Bahar Arıtma Sist.Müh.Ve İmalat San.Tic.Ltd.Şti., ₺217.000, Tekirdağ (02.07.2020)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →