7 Kısımdan Oluşan 35 Kalem Kuru Gıda, 10 Kalem Kahvaltılık, 8 Kalem Süt ve Süt Ürünleri, 2 Kalem Donuk Ürün, 1 Kalem Yumurta, 3 Kalem Tavuk Eti ve 23 Kalem Meyve Sebze Alımı
Gıda ve İçecek7 Kısımdan Oluşan 35 Kalem Kuru Gıda, 10 Kalem Kahvaltılık, 8 Kalem Süt ve Süt Ürünleri, 2 Kalem Donuk Ürün, 1 Kalem Yumurta, 3 Kalem Tavuk Eti ve 23 Kalem Meyve Sebze Alımı ihalesi (İKN 2026/1008660) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/1008660
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Samsun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/1008660 · Sonuç tarihi: 31.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü Çarşamba Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 14 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhalekap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺687.750 (14 istekli)
2. kısım
Group Orkar Gıda Tüketim Maddeleri ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi — ₺2.439.000 (14 istekli)
Group Orkar Gıda Tüketim Maddeleri ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
7 Kısımdan Oluşan 35 Kalem Kuru Gıda, 10 Kalem Kahvaltılık, 8 Kalem Süt ve Süt Ürünleri, 2 Kalem Donuk Ürün, 1 Kalem Yumurta, 3 Kalem Tavuk Eti ve 23 Kalem Meyve Sebze Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺687.750; 2. kısım: Group Orkar Gıda Tüketim Maddeleri ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi, ₺2.439.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Kırmızı Et ve Beyaz Et Alımı — Etpa Gıda Tarım Hayvancılık ve Su Ürünleri Pazarlama Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺687.600, Ankara (27.04.2026)
- 450 Adet 1 Sınıf Alüminyum Ekmek Pişirme Tepsisi (75*104*2,5 cm / min 2 mm Kalınlıkta) — Fatih Efe Makine Hırdavat İnşaat Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi, ₺688.950, Bolu (25.06.2026)
- Denizli Polisevi Şube Müdürlüğüne 5 Kısımlı Gıda Maddeleri Alımı — Denizli Özeller Et ve Tavuk Entegre Limited Şirketi, ₺689.000, Denizli (31.12.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhalekap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →