7 (Yedi) Özel Güvenlik Personeli (Silahsız) ile Koruma ve Güvenlik Hizmeti Alımı
İş ve Danışmanlık HizmetleriSümer Holding Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü tarafından açılan "7 (Yedi) Özel Güvenlik Personeli (Silahsız) ile Koruma ve Güvenlik Hizmeti Alımı" ihalesini İGG Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi 4.336.227,69 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 7 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1657504).
- İhale Kayıt No
- 2025/1657504
- Kazanan firma
- İGG Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺4.336.228
- İstekli sayısı
- 7
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 11.12.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1657504 · Sonuç tarihi: 11.12.2025
İhalenin konusu
01.01.2026-31.12.2026 Tarihleri Arası 12 Ay Süre ile 7 (Yedi) Özel Güvenlik Personeli (Silahsız) ile Koruma ve Güvenlik Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 7 istekli teklif verdi — İş ve Danışmanlık Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,5 istekli) %27 üzerinde.
- Kazananın karnesi: İGG Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺17.351.906.
- İdare hakkında: Sümer Holding Anonim Şirketi Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
İGG Özel Güvenlik Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →