75 Kalem İşçi Koruyucu Teçhizat Malzemeleri Alımı
75 Kalem İşçi Koruyucu Teçhizat Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2021/331549) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/331549
- Kısım sayısı
- 4
- İdare
- SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI-İKMAL MRK.K.LIĞI(İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/331549 · Sonuç tarihi: 02.09.2021
İhalenin konusu
İşçi Koruyucu Teçhizat Malzemeleri Alımı 75 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺43.350
2. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺41.550
3. kısım
MDI Bilgisayar ve Medikal Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺178.519
MDI Bilgisayar ve Medikal Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →4. kısım
Bena Metal Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺26.545
Bena Metal Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
75 Kalem İşçi Koruyucu Teçhizat Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺43.350; 2. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺41.550; 3. kısım: MDI Bilgisayar ve Medikal Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti., ₺178.519; 4. kısım: Bena Metal Makina Yedek Parça Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺26.545.
SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI-İKMAL MRK.K.LIĞI(İSTANBUL) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kısım Kompresör Alımı — Alkın Kompresör San.ve Tic. Ltd.Şti., ₺366.000 (15.09.2021)
- 23 Kısım Dalış Malzemesi Alımı — Oksen Denizcilik Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺371.550 (06.09.2021)
- 13 Kısım Kuru Tip Dalış Elbisesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺518.775 (03.09.2021)
- 71 Kalem Dıştan Takma Motor Yedek Parça Alımı — Anadolu Motor Üretim ve Pazarlama A.Ş., ₺897.140 (03.09.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →