75190 Adet Malzeme dahil yemek hazırlama ve dağıtım
Yemek ve Konaklama HizmetleriMakina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü MKE Pirinç Fabrikası Müdürlüğü-Ticaret Müdürlüğü tarafından açılan "75190 Adet Malzeme dahil yemek hazırlama ve dağıtım" ihalesini Serhal İnş Taah San Tur Tic Ltd Şti 1.106.044,9 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2020/563677).
- İhale Kayıt No
- 2020/563677
- Kazanan firma
- Serhal İnş Taah San Tur Tic Ltd Şti
- Sözleşme bedeli
- ₺1.106.045
- İstekli sayısı
- —
- İdare
- Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumu Genel Müdürlüğü MKE Pirinç Fabrikası Müdürlüğü-Ticaret Müdürlüğü
- İl
- Kırıkkale
- Sonuç tarihi
- 14.12.2020
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/563677 · Sonuç tarihi: 14.12.2020
İhalenin konusu
Toplam 75.190 adet yemek 01.01.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında 11 Personel ile malzemeli olarak hazırlanması, dağıtılması ve sonrası hizmetlerinin yapılması işleri.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Serhal İnş Taah San Tur Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →