(76) Kalem Kuru Gıda
Gıda ve İçecek(76) Kalem Kuru Gıda ihalesi (İKN 2022/684229) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/684229
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/684229 · Sonuç tarihi: 17.08.2022
İhalenin konusu
(76) Kalem Kuru Gıda Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 103 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺138.949.519.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Hacettepe Üniversitesi adına sonuçlanan 27 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. — ₺981.994 (5 istekli)
Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kınık Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi — ₺135.407 (4 istekli)
Kınık Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
BTH Kurumsal Gıda Temizlik Kırtasiye Nakliyat Ticaret Limited Şirketi — ₺931.000 (4 istekli)
BTH Kurumsal Gıda Temizlik Kırtasiye Nakliyat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
(76) Kalem Kuru Gıda ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Sartaş Gıda San.ve Tic.Ltd.Şti., ₺981.994; 2. kısım: Kınık Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Pazarlama Ticaret Limited Şirketi, ₺135.407; 3. kısım: BTH Kurumsal Gıda Temizlik Kırtasiye Nakliyat Ticaret Limited Şirketi, ₺931.000.
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Hacettepe Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Öğrenci Taşıma Hizmeti — Cihan Turizm İnş.San ve Tic Ltd Şti, ₺975.240 (31.12.2021)
- (35) Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı — Babacan 1928 Gıda ve Deniz Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺1.149.388 (28.01.2022)
- (8.500) Öğün Hazır Yemek Hizmeti Alımı (Malzeme Dahil) — Reyhan Yemek Hizmetleri Limited Şirketi, ₺1.152.855 (12.03.2026)
- (31) Kalem Yaş Sebze ve Meyve — Ercanlar Group Sağlık İthalat İhracat Anonim Şirketi, ₺1.240.700 (29.07.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- 33 Kalem Sebze ve Meyve Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺982.700, Gaziantep (30.12.2020)
- EKMEKLİK UN SATIN ALINACAKTIR — Büyük Özaslanlar Tarım Gıda Un Yem San ve Tic. A.Ş, ₺983.400, Ankara (02.09.2021)
- Ağrı Polisevi Çeşitli Cins ve Evsafta Gıda Malzemesi Mal Alımı — Mehmet Çelik Gıda Pazarlama İnşaat Tekstil Nakliye Kömür Petrol Medikal İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited, ₺980.500, Ağrı (26.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →