8 Kalem Cihaz ve Demirbaş
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf8 Kalem Cihaz ve Demirbaş ihalesi (İKN 2026/918408) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/918408
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Isparta
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/918408 · Sonuç tarihi: 31.08.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Isparta Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺33.653.560.
- İdare hakkında: Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği adına sonuçlanan 10 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 7,8 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Isparta Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺3.908.400 (9 istekli)
Isparta Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Özdeva Tıp Hizmetleri İnşaat Gıda Tekstil Akaryakıt Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺550.000 (9 istekli)
Özdeva Tıp Hizmetleri İnşaat Gıda Tekstil Akaryakıt Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
8 Kalem Cihaz ve Demirbaş ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Isparta Medikal Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺3.908.400; 2. kısım: Özdeva Tıp Hizmetleri İnşaat Gıda Tekstil Akaryakıt Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺550.000.
Süleyman Demirel Üniversitesi Rektörlüğü Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliği idaresinde benzer ölçekteki işler
- Borlu Borsuz Parafin Kaplama — Elektromed Biyomedikal Cihaz Teknolojileri Medikal Otomotiv İnşaat Mobilya Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺3.350.000 (10.08.2026)
- 9 Kısım 133 Kalem Gıda Maddeleri Alımı — Hastem Gül Ürünleri Temizlik Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, ₺1.594.750 (07.07.2026)
- 2 Kısım 11 Kalem Otomasyon Sistemi Malzemeleri — İnotek Bina Teknolojileri ve Enerji Danışmanlığı Limited Şirketi., ₺1.417.240 (10.07.2026)
- Sonuç Karşılığı Dış Laboratuvar Hizmeti Alımı — Ahenk Sağlık Eğitim Danışmanlık Hizmetleri ve İlaç Tıbbi Malzeme Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi, ₺6.655.000 (23.07.2026)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 144 Kalem Diş Sarf Malzeme Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺3.906.167, Niğde (02.12.2025)
- 2026 Mali Yılı Girişimsel Radyoloji Birimine Malzeme Alımı — Medicall Biomedikal Mühendislik Sağlık Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.904.000, İstanbul (07.07.2026)
- İLAÇ , SERUM , BESLENME ÜRÜNÜ SATIN ALINACAKTIR — Erdem Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺3.915.893, Edirne (01.09.2020)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →