8 Kalem Kit Alımı
8 Kalem Kit Alımı ihalesi (İKN 2021/624368) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/624368
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İzmir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/624368 · Sonuç tarihi: 06.12.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 101 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺2.126.828.499.
- İdare hakkında: Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Ege Üniversitesi adına sonuçlanan 46 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi — ₺418.000 (1 istekli)
Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Beckman Coulter Biyomedikal Ürünler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺283.700 (1 istekli)
Beckman Coulter Biyomedikal Ürünler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
8 Kalem Kit Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Roche Diagnostics Turkey Anonim Şirketi, ₺418.000; 2. kısım: Beckman Coulter Biyomedikal Ürünler Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺283.700.
Uygulama ve Araştırma Hastanesi Yükseköğretim Kurumları Ege Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- Tehlikeli Atıkların Toplanması ve Geri Kazanım/Bertaraf Merkezlerine Nakli İle Teslimi (10 Aylık) — Ardam Atık Yönetimi Ve Depolama Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺510.525 (18.03.2021)
- Ev Hemodiyalizi Hizmet Alımı — Fresenius Sağlık Hizmetleri A.Ş., ₺540.038 (10.01.2022)
- 36 Kalem Kit, Kimyasal,Tıbbı Malzeme — Cleanteks Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺92.628 (13.10.2021)
- Oksijen Kontrollü CO2 İnkübatör — Tekservis Teknik ve Tıbbı Ürünleri Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺780.000 (28.02.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →