8 Kalem Perno
8 Kalem Perno ihalesi (İKN 2022/35792) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/35792
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/35792 · Sonuç tarihi: 07.03.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Memsan Teknik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.981.506.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Memsan Teknik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺1.150.010
Memsan Teknik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Akın Mak.Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺387.800
Akın Mak.Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Z2N Makina Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺270.500
Z2N Makina Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
8 Kalem Perno ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Memsan Teknik Makina Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺1.150.010; 2. kısım: Akın Mak.Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺387.800; 3. kısım: Z2N Makina Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺270.500.
TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kalem E 5000 Lokomotif İç-Dış Kapısı — Alsancak Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺863.360 (27.05.2022)
- 10 Kalem Sac Levha — Gördemsan Görele Gemi ve Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş, ₺708.700 (30.05.2022)
- 1000 Adet Piston — Öz-Ar İç ve Dış Ticaret Pazarlama Ltd.Şti., ₺593.000 (11.04.2022)
- 70 Adet Soğutma Blokları — Apar Otomasyon Elektrik Elektronik San ve Tic.Ltd.Şt, ₺506.800 (25.02.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →