8 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf8 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2021/500091) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/500091
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Adana
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/500091 · Sonuç tarihi: 01.12.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Endopenta Sağlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.835.150.
- İdare hakkında: Şehir Hastanesi-Adana Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 31 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Endopenta Sağlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺6.242.650 (4 istekli)
Endopenta Sağlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Endoskopi Ticaret Limited Şirketi — ₺2.100.000 (1 istekli)
Endoskopi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
8 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Endopenta Sağlık Hizmetleri Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺6.242.650; 2. kısım: Endoskopi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.100.000.
Şehir Hastanesi-Adana Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- 5 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı — Isparta Medikal Tic San Ltd Şt, ₺598.000 (25.06.2021)
- 23 Kalem Kırtasiye Malzemeleri Alımı — Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, ₺545.876 (11.01.2022)
- 33 Kalem kVc Kliniği Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Gazi Kimya Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺350.690 (20.11.2020)
- 18 Kalem Tüketim Malzemeleri Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺158.400 (25.03.2021)
Şehir Hastanesi-Adana Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Biyosidal Ürün Alım İşi — Şems İlaçlama ve Çevre Sağlığı İlaçları İnşaat Taahhüt Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺6.237.100, Sinop (05.06.2026)
- 2026 Yılı Mezarlık Hizmetlerinde Kullanılmak Üzere Malzeme ve Zirai İlaç Satın Alınması İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺6.235.732, Antalya (22.01.2026)
- 92 Kalem Radyoloji AD Malzemeleri Alımı — Radyomed Medikal Otomotiv Turizm İnşaat İthalat İhracat ve Ticaret Limited Şirketi, ₺6.250.000, Konya (07.05.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →