(8) Kalem Unlu Mamul Alımı
Gıda ve İçecek(8) Kalem Unlu Mamul Alımı ihalesi (İKN 2021/789616) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/789616
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/789616 · Sonuç tarihi: 26.01.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 13 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺10.514.730.
- İdare hakkında: Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Hacettepe Üniversitesi adına sonuçlanan 15 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,7 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺467.600 (1 istekli)
Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Kardeşler Francala Ekmek Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺596.000 (2 istekli)
Kardeşler Francala Ekmek Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
(8) Kalem Unlu Mamul Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Bora Bey Gıda Tarım İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺467.600; 2. kısım: Kardeşler Francala Ekmek Gıda İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺596.000.
Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Hacettepe Üniversitesi idaresinde benzer ölçekteki işler
- (20) Kalem Et, Süt Ürünleri ve Yumurta Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺706.050 (23.01.2026)
- (2) Kalem Mutfak Malzemesi Alımı — Hakbilenler Dayanıklı Tüketim Malları ve Nakliyat Gıda İthalat İhracat Ticaret Limited Şirketi, ₺75.000 (11.12.2025)
- Öğrenci Taşıma Hizmeti — Cihan Turizm İnş.San ve Tic Ltd Şti, ₺975.240 (31.12.2021)
- (35) Kalem Yaş Sebze ve Meyve Alımı — Babacan 1928 Gıda ve Deniz Ürünleri Ticaret Limited Şirketi, ₺1.149.388 (28.01.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Gıda ve İçecek
- Kuru Gıda Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺467.427, Tekirdağ (18.05.2026)
- 6 Aylık Kışlık Yaş Sebze Ve Meyve Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺467.793, Edirne (24.11.2021)
- EKMEK ÜRÜNLERİ SATIN ALINACAKTIR — Toroslar Unlu Mamüller ve Fırıncılık Anonim Şirketi, ₺466.750, Antalya (13.09.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →