8 Kısım 16 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf8 Kısım 16 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2020/476921) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/476921
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/476921 · Sonuç tarihi: 04.01.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Dora Laboratuar Cihazları Tıbbi Malzeme San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺879.750.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Dora Laboratuar Cihazları Tıbbi Malzeme San.Tic.Ltd.Şti. — ₺149.750
Dora Laboratuar Cihazları Tıbbi Malzeme San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Stryker Tıbbi Cihazları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.041.600
Stryker Tıbbi Cihazları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
8 Kısım 16 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Dora Laboratuar Cihazları Tıbbi Malzeme San.Tic.Ltd.Şti., ₺149.750; 2. kısım: Stryker Tıbbi Cihazları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.041.600.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 49 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Enamed Medikal Sağlık Hizmetleri İnşaat Taşımacılık Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺149.800, Konya (18.02.2022)
- 37 Kalem İlaç Alımı — Gül Ecza Deposu Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺149.960, Şanlıurfa (17.03.2021)
- 45 Kısım Laboratuvar Cihazı — Netes Mühendislik ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺150.000, Antalya (18.11.2025)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →