8 Kısım Mutfak Malzemesi
Mobilya ve Döşeme8 Kısım Mutfak Malzemesi ihalesi (İKN 2021/172229) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/172229
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Isparta
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/172229 · Sonuç tarihi: 25.05.2021
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺248.905
2. kısım
Nasyonel Endüstriyel Mut.Ür.Tem.Gıda Amb.Ve Mob. San. Tic. Ltd.Ş — ₺51.700
Nasyonel Endüstriyel Mut.Ür.Tem.Gıda Amb.Ve Mob. San. Tic. Ltd.Ş firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Emser Porselen Mutfak Dekor Gıda Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺24.650
Emser Porselen Mutfak Dekor Gıda Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
8 Kısım Mutfak Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺248.905; 2. kısım: Nasyonel Endüstriyel Mut.Ür.Tem.Gıda Amb.Ve Mob. San. Tic. Ltd.Ş, ₺51.700; 3. kısım: Emser Porselen Mutfak Dekor Gıda Turizm İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺24.650.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Bergama Necla Mithat Öztüre Devlet Hastenesi 2026 Yılı Temizlik Malzemesi Alımı — Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺249.880, İzmir (29.04.2026)
- Müdürlüğümüz ve Müdürlüğümüze Bağlı Sağlık Tesisleri İçin 83 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺247.600, Batman (20.11.2025)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Şah Kurumsal Personel Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺246.950, Antalya (26.02.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →