81 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf81 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2021/421197) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/421197
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- İstanbul
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/421197 · Sonuç tarihi: 30.09.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Dalgıç Sağlık ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺916.493.
- İdare hakkında: İstanbul Büyükşehir Belediyesi Levazım ve Ayniyat Müdürlüğü adına sonuçlanan 9 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Dalgıç Sağlık ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺78.600 (4 istekli)
Dalgıç Sağlık ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Medisa Tıbbi Ürün San.ve Ticaret Ltd Şti. — ₺264.606 (3 istekli)
Medisa Tıbbi Ürün San.ve Ticaret Ltd Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
81 Kalem Tıbbi Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Dalgıç Sağlık ve Ambalaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺78.600; 2. kısım: Medisa Tıbbi Ürün San.ve Ticaret Ltd Şti., ₺264.606.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Levazım ve Ayniyat Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- 50 Kalem Tıbbi Sarf Malzeme Alımı — Kuantum Grup Sağlık Hizmetleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺278.123 (10.01.2022)
- 3 Kalem Suni Solunum Cihazı Yedek Malzemesi Alımı — Kıvanç Kimya Sanayii ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺317.000 (08.10.2021)
- 4 Kalem Suni Solunum Cihazı Yedek Malzemesi Alımı — Zimak Güvenlik Ekip.ve Mak.Tic.Ltd.Şti., ₺473.550 (14.09.2021)
- 72 Kalem Muhtelif İş Güvenliği Malzemesi Alımı — Esas İş Güvenliği Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺554.374 (03.09.2021)
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Levazım ve Ayniyat Müdürlüğü idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- Müdürlüğümüze Bağlı Halk Sağlığı Laboratuvarının Klinik Dışı kimya Bölümünde Kullanılmak Üzere Sarf, Kit ve Kimyasal Malzeme — Albar Kimya Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺78.655, Afyonkarahisar (12.03.2021)
- LABORATUVAR SARF MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Kontıp Medikal Tarım Gıda Temizlik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺78.535, Konya (26.04.2022)
- 101 Kalem Biyomedikal Malzemesi Alımı İhalesi — İnnoderm Medikal Ürünler Ticaret Anonim Şirketi, ₺78.840, Tokat (13.10.2021)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →