84 Kalem Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı
Mobilya ve Döşeme84 Kalem Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı ihalesi (İKN 2021/211050) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/211050
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Erzurum
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/211050 · Sonuç tarihi: 29.06.2021
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 15 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Selçuklu Endüstriyel Grp Day Tük Elek İnş Ta.Gıd Tic San Ltd Şt — ₺342.562
Selçuklu Endüstriyel Grp Day Tük Elek İnş Ta.Gıd Tic San Ltd Şt firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Palandöken Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺23.920
Palandöken Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
84 Kalem Temizlik ve Mutfak Malzemeleri Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Selçuklu Endüstriyel Grp Day Tük Elek İnş Ta.Gıd Tic San Ltd Şt, ₺342.562; 2. kısım: Palandöken Sağlık Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺23.920.
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Müdürlüğümüz ve bağlı birimler için Elektromekanik Cihazların Arıza, Bakım ve Onarım Hizmeti — Özcan Kardeşler Tıp Cihazları Sanayi ve Tic.Ltd.Şti., ₺259.000 (24.08.2021)
- Müdürlüğümüz ve Bağlı Sağlık Tesislerimize Doğum Kontrol Hapı Alımı — Koçak Farma İlaç Ve Kimya San.A.Ş., ₺179.991 (25.06.2021)
- Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü ve Bağlı Tüm Tesislerin Biyosidal İlaçlama Hizmeti Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺135.540 (04.03.2021)
- 122 Kalem Kırtasiye ve Toner Alımı — Ortaklar Eğitim Kırtasiye ve Bilişim Hizmetleri Limited Şirketi, ₺123.861 (12.04.2021)
İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinin tüm ihale sonuçları →
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- Oturma Bankı ve Çöp Kovası(Küllüksüz) Mal — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺344.372, Denizli (17.05.2021)
- Mutfak Ekipmanları Alımı — Hüner Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺346.800, Konya (05.12.2025)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Elisa Profesyonel Temizlik Maddeleri San.ve Tic. A.Ş., ₺336.409, Denizli (06.05.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →