9 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi
9 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi ihalesi (İKN 2026/177013) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2026/177013
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Eskişehir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/177013 · Sonuç tarihi: 02.04.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: ARM İhracat İthalat Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.367.128.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
ARM İhracat İthalat Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi — ₺21.628
ARM İhracat İthalat Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi — ₺18.744
ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi — ₺61.340
EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
9 Kalem Muhtelif Motor Malzemesi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: ARM İhracat İthalat Pazarlama Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺21.628; 2. kısım: ÖZ-AR İç ve Dış Ticaret Pazarlama Limited Şirketi, ₺18.744; 3. kısım: EDA Endüstriyel Dış Ticaret Anonim Şirketi, ₺61.340.
ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ - TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- 18 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemeleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺17.310 (06.03.2026)
- 63 Kalem Muhtelif Sigorta ve Aksesuarları — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺17.226 (17.04.2026)
- 48 Kalem Muhtelif Elektrik Malzemesi — KRC Elektro Market Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺16.183 (02.04.2026)
- 5 Kalem E5000 Alüminyum Profil Malzemesi — Uzmaksan Makina Sanayi ve Aluminyum İthalat İhracat Limited Şirketi, ₺12.645 (10.04.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →