9 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf9 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesi (İKN 2025/585923) 3 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2025/585923
- Kısım sayısı
- 3
- İl
- Isparta
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/585923 · Sonuç tarihi: 12.09.2025
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: FGM Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.634.452.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
FGM Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺2.500.000
FGM Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Ticaret Limited Şirketi — ₺296.100
Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Protek Teknik Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺1.400.000
Protek Teknik Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
9 Kalem Tıbbi Cihaz Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: FGM Medikal Sağlık Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.500.000; 2. kısım: Ticaret Limited Şirketi, ₺296.100; 3. kısım: Protek Teknik Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺1.400.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf
- 5 Kalem Sarf Karşılığı Cihaz Alımı — Çapa Medikal Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi., ₺2.499.200, İzmir (10.05.2022)
- 2026-2027 Yılları Çorum İli Bağlı Sağlık Tesisleri 168 Kısım (186 Kalem) Laboratuvar Sarf İhalesi (Tüp Bebek, Nükleer Tıp, Kan Gruplama, Pamtoloji, Mikrobiyoloji) — Sis Medikal Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺2.500.916, Çorum (05.06.2026)
- Eşrefpaşa Hastanesi Başhekimliği Hastane Şube Müdürlüğüne İlaç, Serum ve Beslenme Takviyesi Alımı — Aksel Ecza Deposu Ticaret Anonim Şirketi, ₺2.498.715, İzmir (20.07.2026)
Tıbbi Cihaz, İlaç ve Sarf sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →