Adıyaman Üniversitesi 5 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşi
Mobilya ve DöşemeAdıyaman Üniversitesi 5 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşi ihalesi (İKN 2022/236369) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/236369
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Adıyaman
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/236369 · Sonuç tarihi: 09.05.2022
İhalenin konusu
5 Kalem Temizlik Malzemesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Hayal Temizlik Gıda Tekstil Ambalaj İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺1.616.449.
- İdare hakkında: İdari Ve Mali İşler Daire Başkanlığı Yükseköğretim Kurumları Adıyaman Üniversitesi adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Hayal Temizlik Gıda Tekstil Ambalaj İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺287.500 (8 istekli)
Hayal Temizlik Gıda Tekstil Ambalaj İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺30.900 (5 istekli)
Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Adıyaman Üniversitesi 5 Kalem Temizlik Malzemesi Alımı İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Hayal Temizlik Gıda Tekstil Ambalaj İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺287.500; 2. kısım: Armi Ambalaj Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺30.900.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Mobilya ve Döşeme
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Vitateks Tekstil Medikal Temizlik Gıda İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺287.640, İzmir (12.08.2021)
- TEMİZLİK MALZEMESİ SATIN ALINACAKTIR — Aryapark Gıda Reklam İnşaat Malzemeleri ve Ticaret Limited Şirketi, ₺288.150, İzmir (18.05.2021)
- 2026 Vefa Projesi İçin Gerekli Olan Temizlik ve Kişisel Bakım Malzemesi Alımı (38 Kalem) — Üç-Yaz İnşaat Ticaret Sanayi Limited Şirketi, ₺286.650, Bingöl (20.07.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →