Afet ve Acil Durum Mobil Yatakhane Malzeme Alımı
Afet ve Acil Durum Mobil Yatakhane Malzeme Alımı ihalesi (İKN 2021/595103) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/595103
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Kocaeli
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/595103 · Sonuç tarihi: 25.11.2021
İhalenin konusu
5 Kalem İtfaiye Malzemeleri, 2 Adet Hidrolik Ekipmanlar, 2 Takım Hidrolik Ekipmanlar (Kurtarma Seti)
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| İtfaiye Malzemeleri | 5 | Kalem |
| Hidrolik Ekipmanlar | 2 | Adet |
| Hidrolik Ekipmanlar (Kurtarma Seti) | 2 | Takım |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Zimak Güvenlik Ekip.ve Mak.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 9 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.341.900.
- İdare hakkında: Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı - AFKOM Şube Müdürlüğü adına sonuçlanan 3 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Zimak Güvenlik Ekip.ve Mak.Tic.Ltd.Şti. — ₺570.800 (1 istekli)
Zimak Güvenlik Ekip.ve Mak.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
CR Uluslararası Kurtarma ve Em.Ekip.İth.İhr.Ltd.Şti. — ₺510.000 (1 istekli)
CR Uluslararası Kurtarma ve Em.Ekip.İth.İhr.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Afet ve Acil Durum Mobil Yatakhane Malzeme Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Zimak Güvenlik Ekip.ve Mak.Tic.Ltd.Şti., ₺570.800; 2. kısım: CR Uluslararası Kurtarma ve Em.Ekip.İth.İhr.Ltd.Şti., ₺510.000.
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı - AFKOM Şube Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Afet ve Acil Durum Mobil Yatakhane, Yarı Römork Alımı — Coşkunay Frigorifik Kasa İnşaat San ve Tic A.Ş, ₺767.000 (07.10.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →