Ağ Güvenlik Cihazı ve Microsoft Lisans Alımı
Yazılım ve Bilgi SistemleriAğ Güvenlik Cihazı ve Microsoft Lisans Alımı ihalesi (İKN 2020/587866) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/587866
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sivas
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/587866 · Sonuç tarihi: 28.12.2020
İhalenin konusu
Teknik Şartnamesine Göre 2 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 12 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺90.674.417.
- İdare hakkında: Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sivas Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 32 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺471.432
Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Netcom Bilgisayar Yaz.İnt.ve Teleko.Hiz.San.Tic.A.Ş. — ₺253.000
Netcom Bilgisayar Yaz.İnt.ve Teleko.Hiz.San.Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Ağ Güvenlik Cihazı ve Microsoft Lisans Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Koç Sistem Bilgi ve İletişim Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺471.432; 2. kısım: Netcom Bilgisayar Yaz.İnt.ve Teleko.Hiz.San.Tic.A.Ş., ₺253.000.
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sivas Bölge Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Sac ve Çelik Malzeme — Ergen Ziraat Makinaları Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺450.200 (22.04.2021)
- Kumlama Ünitesi Türbini ve Alt Bileşenleri — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺408.000 (29.06.2021)
- Çelik Grit — Emas Demir Çelik Sanayi Ve Dış Ticaret Ltd.Şti., ₺383.400 (29.04.2021)
- Gaz Altı Kaynak Teli — Yalçınlar Grup Sınai ve Tıbbi Gazlar Makina İnşaat Taahhüt Nakliye İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺316.500 (18.02.2021)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Yazılım ve Bilgi Sistemleri
- Yapay Zeka Yazılım Paketi — Destek Bilgisayar ve İletişim Hizmetleri Ticaret Anonim Şirketi, ₺465.984, Ankara (26.08.2025)
- BİLİŞİM EKİPMANLARI SATIN ALINACAKTIR — 3B Dijital Ofis Teknoloji Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺478.900, Mardin (27.07.2021)
- Doğu İşletmeler Diaresi Başkanlığı, Tarsus İlçesi Boğazpınar Terfi İstasyonları Elektrik Panoları ve Otomasyon Sisteminin Montajlı Mal Alım İşi — Desa Otomasyon Pnomatik Müh.İnş.Nak.Gıd.San.Tic.Ltd., ₺423.800, Mersin (23.08.2021)
Yazılım ve Bilgi Sistemleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →