Ağrı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü 2 Adet (Şoförlü-Yakıtsız) (01/01/2026-31/12/2026 Dönemi) Araç Kiralama Hizmet Alım İşi
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri"Ağrı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü 2 Adet (Şoförlü-Yakıtsız) (01/01/2026-31/12/2026 Dönemi) Araç Kiralama Hizmet Alım İşi" ihalesinin sonucu (İKN 2025/2162187). Kaynak: EKAP.
- İhale Kayıt No
- 2025/2162187
- Kazanan firma
- Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi)
- Sözleşme bedeli
- ₺1.335.551
- İstekli sayısı
- 7
- İl
- Ağrı
- Sonuç tarihi
- 07.01.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2162187 · Sonuç tarihi: 07.01.2026
İhalenin konusu
12 Ay Süreli 2 Adet Şoförlü-Yakıtsız Panelvan (T-09) Araç Kiralama Hizmeti
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 7 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,8 istekli) %21 üzerinde.
- İdare hakkında: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı - Ağrı Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.