Ahşap Çit Direği ve Dikenli Tel
Ahşap Çit Direği ve Dikenli Tel ihalesi (İKN 2021/380233) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/380233
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Giresun
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/380233 · Sonuç tarihi: 17.08.2021
İhalenin konusu
69 Km. Dikenli Tel, 69 Km.Ahşap Çit Direği ve 69 Km. Tespit Çivisi Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Dikenli Tel | 69 | Km |
| Ahşap Çit Direği | 69 | Km |
| Tespit Çivisi Alımı | 69 | Km |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: CBC Tel Galvaniz İnşaat Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 18 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺8.181.234.
- İdare hakkında: Orman Bölge Müdürlüğü-Giresun Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü adına sonuçlanan 14 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
CBC Tel Galvaniz İnşaat Anonim Şirketi — ₺368.460 (2 istekli)
CBC Tel Galvaniz İnşaat Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
S.S.Okçu Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi — ₺302.565 (2 istekli)
S.S.Okçu Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Ahşap Çit Direği ve Dikenli Tel ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: CBC Tel Galvaniz İnşaat Anonim Şirketi, ₺368.460; 2. kısım: S.S.Okçu Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi, ₺302.565.
Orman Bölge Müdürlüğü-Giresun Diğer Özel Bütçeli Kuruluşlar Orman Genel Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- Koyulhisar Orman İşletme Müdürlüğü Iğdırdağı Erozyon Kontrolü Uygulama Projesi Sahasında Makineli Arazi Hazırlığı — Alkışlar Mühendislik Ormancılık Madencilik Hayvancılık Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺318.618 (17.08.2021)
- Şebinkarahisar Orman İşletme Müdürlüğü Gökçetaş Erozyon Kontrolü Uygulama Projeesi Revizesi Kafes Tel Eşik Yapımı İçin Malzeme Alımı — Altınçevre Ormancılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺435.296 (31.10.2025)
- Ünye Orman İşletme Müdürlüğüne Bağlı Şefliklerin Isınmada Kullanılacak 63 Ton Portakal Kalorifer Kömürü Alımı ve Fatsa, Korgan, Kumru ve Aybastı Orman İşletme Şefliklerine Teslimi İşi — Özgüven Demir Kömür Maden Gıda İnşaat Nakliye Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺560.574 (30.10.2025)
- Aksu Çayı (Kama Deresi) Havzası Sel ve Heyelan Kontrol Projesi Harçlı Islah Sekileri ve Miks Eşik Yapımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) İş Ortaklığı, ₺567.309 (17.06.2021)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →