Kamu İhaleleri

Aile,Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 1 Ocak-31 Aralık 2020 Dönememine Ait Malzemeli Mamul Yemek Hizmet Alımı

Yemek ve Konaklama Hizmetleri

Aile,Çalışma Ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne Bağlı Kuruluşların 1 Ocak-31 Aralık 2020 Dönememine Ait Malzemeli Mamul Yemek Hizmet Alımı ihalesi (İKN 2019/548487) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.

İhale Kayıt No
2019/548487
Kısım sayısı
2
İl
Antalya

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/548487 · Sonuç tarihi: 07.01.2020

İhalenin konusu

. Kısım:Sabah Kahvaltısı:108.770-Öğle Yemeği:155.855-Akşam Yemeği:109.135araöğün:164.250özel Gün Menüsü:3.864 2. Kısım: Sabah Kahvaltısı:45.625-Öğle Yemeği:58.400-Akşam Yemeği:45.625 Araöğün:71.540özel Gün Menüsü:1.920

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Kısımlara göre sonuçlar

1. kısım
DNZ Grup Temizlik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Otomotiv Medikal Hazır Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. — ₺1.427.940
DNZ Grup Temizlik Hizmetleri İnşaat Taahhüt Otomotiv Medikal Hazır Yemek Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi. firmasının kazandığı diğer ihaleler →
2. kısım
Fesleğen Toplu Yemek Hizmetleri Limited Şirketi — ₺3.544.467
Fesleğen Toplu Yemek Hizmetleri Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →