AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR
ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) Akaryakıt Ürünleri Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: tarafından açılan "AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Erdem Antalya Petrol Ürünleri Tic.A.Ş. 24.620.500 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 3 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/660846).
- İhale Kayıt No
- 2021/660846
- Kazanan firma
- Erdem Antalya Petrol Ürünleri Tic.A.Ş.
- Sözleşme bedeli
- ₺24.620.500
- İstekli sayısı
- 3
- İl
- Antalya
- Sonuç tarihi
- 21.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/660846 · Sonuç tarihi: 21.12.2021
İhalenin konusu
01.01.2022-31.12.2022 Tarihleri Arasında 365 Takvim Günü Süre ile 75.000 Litre Kurşunsuz Benzin 95 Oktan, 1.500.000 Litre Motorin, 2.000.000 Litre Motorin(Diğer) ve 35.000 litre AdBlue (Yakıt Katkısı) Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Motorin | 1.500.000 | Litre |
| Motorin(Diğer) | 2.000.000 | Litre |
| AdBlue (Yakıt Katkısı) Alımı | 35.000 | litre |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Erdem Antalya Petrol Ürünleri Tic.A.Ş., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺36.233.340.
- İdare hakkında: ANTALYA SU VE ATIKSU İDARESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(ASAT) Akaryakıt Ürünleri Alımı İşi alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Erdem Antalya Petrol Ürünleri Tic.A.Ş. firmasının kazandığı diğer ihaleler →