Kamu İhaleleri

AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR

POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ-ELMADAĞ ŞEHİT MUSTAFA BÜYÜKPOYRAZ İÇİŞLERİ BAKANLIĞI EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ Elmadağ Şehit Mustafa Büyükpoyraz Pomem Müdürlüğü Kuvvesinde Kullanılan Taşatların, Jeneratörün ve Yer Destek Cihazlarının 01/01/2022-31/12/2022 Tarihleri Arasında İhtiyaç Duyulan 3 Kalem Akaryakıt alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "AKARYAKIT SATIN ALINACAKTIR" ihalesini Fulpet Akaryakıt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi 412.865 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 1 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/678920).

İhale Kayıt No
2021/678920
Kazanan firma
Fulpet Akaryakıt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi
Sözleşme bedeli
₺412.865
İstekli sayısı
1
İl
Ankara
Sonuç tarihi
21.12.2021

Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/678920 · Sonuç tarihi: 21.12.2021

İhalenin konusu

Kurşunsuz Benzin (95 Oktan): 15.500 Litre Motorin (Diğer): 29.000 Litre Motorin : 7.250 Litre

İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.

Bu sonuç ne anlama geliyor?

Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.

Fulpet Akaryakıt Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →