AKB Civata - Altı Köşe Somun - Trep Rondela
AKB Civata - Altı Köşe Somun - Trep Rondela ihalesi (İKN 2021/16129) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2021/16129
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sakarya
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/16129 · Sonuç tarihi: 23.03.2021
İhalenin konusu
Toplam : 21 Kalem
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sakarya Bölge Müdürlüğü adına sonuçlanan 25 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺68.962
2. kısım
Ray Line Makina ĠnĢaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi — ₺1.950
Ray Line Makina ĠnĢaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
AKB Civata - Altı Köşe Somun - Trep Rondela ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺68.962; 2. kısım: Ray Line Makina ĠnĢaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited ġirketi, ₺1.950.
Türkiye Raylı Sistem Araçları Sanayii Anonim Şirketi (TÜRASAŞ) Sakarya Bölge Müdürlüğü idaresinde benzer ölçekteki işler
- (500A) Kaynak Makinesi ve Ekipmanları — Eser Teknik Servis Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺72.500 (22.04.2026)
- Tutamak - Sport - Su Doldurma Kapağı - Kolçak Bağlama Burcu - Tesbit Parçası - Tahdit Pateni - Özel Cıvata — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺78.000 (16.03.2021)
- Tutamak - Menteşe - Kilit - Tahdit Pateni — Ray Line Makina İnşaat Lojistik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺40.000 (12.01.2021)
- Temiz Hava Beslemeli Kaynak Maskesi — Numeko İş Güvenliği Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺19.716 (09.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →