Akdağmadeni ve Sarıkaya İlçelerinde Bulunan 3 Adet Mesleki Eğitim Okulunun Doğalgaz Dönüşümü
İnşaat / Yapım İşleriAkdağmadeni ve Sarıkaya İlçelerinde Bulunan 3 Adet Mesleki Eğitim Okulunun Doğalgaz Dönüşümü ihalesi (İKN 2022/451790) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/451790
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Yozgat
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/451790 · Sonuç tarihi: 04.07.2022
İhalenin konusu
1 Adet Doğalgaz Dönüşüm İşi 1 Adet Doğalgaz Dönüşüm İşi 1 Adet Doğalgaz Dönüşüm İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- İdare hakkında: Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları adına sonuçlanan 54 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 5,4 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺178.450 (5 istekli)
2. kısım
Eyfer İnşaat Mühendislik Ticaret ve San.Ltd.Şti. — ₺697.000 (4 istekli)
Eyfer İnşaat Mühendislik Ticaret ve San.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Akdağmadeni ve Sarıkaya İlçelerinde Bulunan 3 Adet Mesleki Eğitim Okulunun Doğalgaz Dönüşümü ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺178.450; 2. kısım: Eyfer İnşaat Mühendislik Ticaret ve San.Ltd.Şti., ₺697.000.
Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğü- Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcılıkları idaresinde benzer ölçekteki işler
- Akdağmadeni İlçesinde Bulunan 7 Adet Temel Eğitim Okulunun Doğalgaz Dönüşüm İşi — OMAD Isı Teknik İnştaah ve İht.Mad Tic.San.Ltd.Şti, ₺184.400 (28.04.2022)
- Yozgat İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Bağlı 6 Adet Kurumun Doğalgaz Dönüşümü — Omad Isı Teknik İnş Taah ve İht.Mad Tic.San.Ltd.Şti, ₺188.000 (28.07.2022)
- Yozgat İlçelerinde Bulunan 4 Adet Öğretmenevi ve Halk Eğitim Merkezi Doğalgaz Dönüşüm işi — Omad Isı Teknik İnş Taah ve İht.Mad Tic.San.Ltd.Şti, ₺199.400 (18.04.2022)
- Şefaatli İlçesinde Bulunan 5 Adet Temel Eğitim Okulunun Doğalgaz Dönüşüm işi — Omad Isı Teknik İnş Taah ve İht.Mad Tic.San.Ltd.Şti, ₺207.800 (18.04.2022)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat / Yapım İşleri
- 3 (Üç) Adet Okul Binası Doğalgaz Dönüşümü Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺178.500, Trabzon (02.08.2021)
- KARAYOLU İŞLERİ YAPTIRILACAKTIR — Ak Mef ĠnĢaat Nakliyat Temizlik Hayvancılık Ticaret Limited ġirketi, ₺178.800, Muş (14.08.2020)
- 10 (On) Adet Okul Binası Onarımı Yapım İşi — Debi İnşaat Taahhüt Mimarlık Tic.Ltd Şti., ₺177.870, Trabzon (06.07.2022)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →