Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Okulları Öğrenci Taşıma İşi
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriAkyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Okulları Öğrenci Taşıma İşi ihalesi (İKN 2020/440810) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/440810
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/440810 · Sonuç tarihi: 09.10.2020
İhalenin konusu
Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Öğrenci Taşıma İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Kavtur Turizm Nakliye Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. — ₺112.200
Kavtur Turizm Nakliye Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Seçkin Seyahat Emlak İnşaat Otomotiv Besicilik Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi — ₺318.750
Seçkin Seyahat Emlak İnşaat Otomotiv Besicilik Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Akyurt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Temel Eğitim Okulları Öğrenci Taşıma İşi ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Kavtur Turizm Nakliye Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti., ₺112.200; 2. kısım: Seçkin Seyahat Emlak İnşaat Otomotiv Besicilik Gıda Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, ₺318.750.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺112.112, Ankara (14.10.2020)
- Kütahya Karot Projesi Personel Taşıma Hizmeti — Yılmaz Turizm İth İhr San ve Tic Ltd Şti, ₺113.275 (08.09.2020)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Konya Turizm Oto Nakliyat Ve Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺110.805, Konya (29.12.2020)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →