ALT TEMEL, TEMEL VE ASFALT MICIRI MALZEMESİ SATIN
İnşaat MalzemeleriALT TEMEL, TEMEL VE ASFALT MICIRI MALZEMESİ SATIN ihalesi (İKN 2022/114486) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/114486
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Balıkesir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/114486 · Sonuç tarihi: 06.04.2022
İhalenin konusu
90.000 Ton Temel veya Alttemel Malzemesi, 210.000 Ton Temel veya Banket Malzemesi 45.000 Ton Agrega Alımı
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Temel veya Alttemel Malzemesi | 90.000 | Ton |
| Temel veya Banket Malzemesi 45.000 Ton Agrega Alımı | 210.000 | Ton |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: CND İnşaat Taahhüt Yol Yapım Madencilik San.Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺22.273.979.
- İdare hakkında: ALINACAKTIR BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ YOL YAPIM BAKIM VE ONARIM DAİRESİ BAŞKANLIĞI Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Burhaniye, Edincik ve Gönen Bakım ve Onarım Şefliklerine Alt Temel, Temel ve Asfalt Mıcırı Malzemesi alımı alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecektir. İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır: adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 1,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
CND İnşaat Taahhüt Yol Yapım Madencilik San.Tic.Ltd.Şti. — ₺5.470.000 (2 istekli)
CND İnşaat Taahhüt Yol Yapım Madencilik San.Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Aslanlar İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi — ₺5.390.000 (1 istekli)
Aslanlar İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ALT TEMEL, TEMEL VE ASFALT MICIRI MALZEMESİ SATIN ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: CND İnşaat Taahhüt Yol Yapım Madencilik San.Tic.Ltd.Şti., ₺5.470.000; 2. kısım: Aslanlar İnşaat Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.390.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: İnşaat Malzemeleri
- 14000 Metrekare 8 lik Beton Kilitli Parke Taşı ve 5000 Metretül Bordür Taşı Alımı (Arguvan Teslimi) — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺5.466.000, Malatya (28.01.2026)
- Prefabrik Betonarme Kaykay Pisti — Yelken Turizm İnşaat Oto Kiralama Fotoğraf Emlak Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, ₺5.477.777, Nevşehir (10.10.2025)
- Yangın Hortumu Mal Alımı İşi — MEF Altyapı Ekipmanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺5.477.999, Manisa (11.06.2026)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →