Amasya-Gümüşhacıköy Yeniköy Göleti Sulaması Yenileme Proje Yapımı
İnşaat / Yapım İşleriDSİ 7.Bölge Müdürlüğü-Samsun tarafından açılan "Amasya-Gümüşhacıköy Yeniköy Göleti Sulaması Yenileme Proje Yapımı" ihalesini Tabasu Proje Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi 193.880 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2021/193986).
- İhale Kayıt No
- 2021/193986
- Kazanan firma
- Tabasu Proje Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺193.880
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Samsun
- Sonuç tarihi
- 15.06.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/193986 · Sonuç tarihi: 15.06.2021
İhalenin konusu
Klasik sistem ile sulanan 565 ha alanın sulama sisteminin basınçlı borulu şebekeye çevrilerek sulama ve drenaj şebekesi (ana, yedek ve tersiyer ) ile üzerindeki her türlü sanat yapısı projelerinin hazırlanması 14 NİSAN 2021 – Sayı 4342
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Tabasu Proje Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺538.680.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Tabasu Proje Mühendislik İnşaat Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →