Ankara İl J Klığı İhtiyacı İçin 23 Kalem Dış Lastik Alımı
Araç ve Taşıma EkipmanlarıAnkara İl J Klığı İhtiyacı İçin 23 Kalem Dış Lastik Alımı ihalesi (İKN 2022/302921) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/302921
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Ankara
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/302921 · Sonuç tarihi: 10.05.2022
İhalenin konusu
23 Kalem Dış Lastik
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Arma Girişim Teknoloji İnşaat Otomotiv Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 3 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.730.160.
- İdare hakkında: Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı(Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı adına sonuçlanan 48 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,6 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Arma Girişim Teknoloji İnşaat Otomotiv Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺20.160 (3 istekli)
Arma Girişim Teknoloji İnşaat Otomotiv Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
Burhan Çetinkaya Otomotiv Lastik San Tic Ltd Şti — ₺536.550 (3 istekli)
Burhan Çetinkaya Otomotiv Lastik San Tic Ltd Şti firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Ankara İl J Klığı İhtiyacı İçin 23 Kalem Dış Lastik Alımı ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Arma Girişim Teknoloji İnşaat Otomotiv Savunma Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺20.160; 2. kısım: Burhan Çetinkaya Otomotiv Lastik San Tic Ltd Şti, ₺536.550.
Jandarma Ted.Mrkz.K.lığı(Güvercinlik/Ankara) İçişleri Bakanlığı Jandarma Genel Komutanlığı idaresinde benzer ölçekteki işler
- 2 Kısım Cam Mercekli Led Projektör Tedariki — Yıldız LED Aydınlatma Teknolojileri Toprak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺48.000 (08.06.2020)
- 12 Kısım Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası Hizmet Alımı — Neza Sigorta Aracılık Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺153.475 (04.12.2020)
- Ankara İl Jandarma Komutanlığı 3 Kısım (Haymana -Mamak- Sincan/Temelli) İlçe Jandarma Komutanlığı Doğalgaz Dönüşüm Yapım İşi — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺189.000 (19.08.2021)
- 8 Kalem Kriminal Parmak İzi Kimyasalları Sarf Malzemesi — Maıntec Marka Endüstriyel Makina ve Teknoloji Sanayi Ticaret Limited ġirketi, ₺196.230 (08.06.2020)
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- 41 Kalem Oto Elektrik Kısmı Yedek Parça Alımı — Hemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺20.208, Ankara (17.06.2020)
- Bakım Birimi Yedek Parça Mal Alım İşi — VSB Başer Grup Otomotiv Anonim Şirketi, ₺20.388, Ankara (20.12.2021)
- 44 Kalem Hava Fren Kısmı Yedek Parça — Hemsa Otomotiv İş Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺20.700, Ankara (24.11.2025)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →