Antı Clımber - Teklı Kelepce - Cıftlı Kelepce (6 Kalem)
Antı Clımber - Teklı Kelepce - Cıftlı Kelepce (6 Kalem) ihalesi (İKN 2022/210468) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2022/210468
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- —
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2022/210468 · Sonuç tarihi: 15.04.2022
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Ray Line Makina İnşaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺590.481.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Ray Line Makina İnşaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi — ₺91.840
Ray Line Makina İnşaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
THT Makine Elektrik İnşaat Enerji Reklam Turizm Yazılım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi — ₺11.972
THT Makine Elektrik İnşaat Enerji Reklam Turizm Yazılım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
Antı Clımber - Teklı Kelepce - Cıftlı Kelepce (6 Kalem) ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Ray Line Makina İnşaat Lojistik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺91.840; 2. kısım: THT Makine Elektrik İnşaat Enerji Reklam Turizm Yazılım İthalat İhracat Sanayi Ticaret Limited Şirketi, ₺11.972.
KALEM) SATIN ALINACAKTIR TÜRKİYE RAYLI SİSTEM ARAÇLARI SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ (TÜRASAŞ) SAKARYA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ idaresinde benzer ölçekteki işler
- Parça Yıkama Makinesi Akülü İstifleme Makinesi (2 Kalem) — Plassonik Metal Sanayi Ticaret Anonim Şirketi, ₺126.000 (10.05.2022)
- METS 225 km/h Elektrik Arayüz Malzemeleri (20 Kalem) — Icerra Mühendislik ve Teknoloji Limited Şirketi, ₺49.032 (13.06.2025)
- Kolçak Üst Plastiği - N13 Koltuk Kol Dayama (12 Kalem) — Arıkan Mefruşat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺137.500 (30.12.2025)
- Termostat Ucu, Turbo Havalandırma, Tıj ve Kablo Alımı (6 Kalem) — Beta Elektroteknik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, ₺22.700 (28.07.2025)
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →