ARAÇ DIŞ LASTİK SATIN ALINACAKTIR
Araç ve Taşıma EkipmanlarıARAÇ DIŞ LASTİK SATIN ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2020/284530) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2020/284530
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Diyarbakır
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2020/284530 · Sonuç tarihi: 07.08.2020
İhalenin konusu
28 Kalem Araç Lastiği
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺12.990
2. kısım
Torcu Kurumsal Personel Hizmetleri Anonim Şirketi — ₺46.000
Torcu Kurumsal Personel Hizmetleri Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ DIŞ LASTİK SATIN ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺12.990; 2. kısım: Torcu Kurumsal Personel Hizmetleri Anonim Şirketi, ₺46.000.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Araç ve Taşıma Ekipmanları
- 34 Kalem Oto elektrik Kısmı Yedek Parçası Alımı — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺12.950, Ankara (29.05.2020)
- 75 Kalem Kaporta Kısmı Yedek Parça — Özmert İş Makinaları Yedek Parça Kauçuk Sızdırmazlık İmalat İthalat İhracat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, ₺12.250, Ankara (14.04.2022)
- Unimog Birimi Yedek Parça Mal Alım İşi — Ermakpar Dış Tic.Ve Turizm Yatırımları Ltd.Şti., ₺12.194, Ankara (13.10.2021)
Araç ve Taşıma Ekipmanları sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →