Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriTüik Kars Bölge Müdürlüğü Hazine ve Maliye Bakanlığı Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açılan "Araç Kiralama" ihalesini Gök-Er Taşımacılık Sınır Ticaret İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. 1.094.643,46 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2021/642839).
- İhale Kayıt No
- 2021/642839
- Kazanan firma
- Gök-Er Taşımacılık Sınır Ticaret İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti.
- Sözleşme bedeli
- ₺1.094.643
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Kars
- Sonuç tarihi
- 15.12.2021
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2021/642839 · Sonuç tarihi: 15.12.2021
İhalenin konusu
Yakıt hariç 03/01/2022–29/12/2023 Tarihleri Arasında Sürücülü 1 Adet Binek Taşıt, 2 Adet Minibüs ve 01 Mart-31 Temmuz 2022 / 01 Mart-31 Temmuz 2023 Tarihleri Arasında 3’er Ay Olmak Üzere Sürücülü Ek 1 Adet Minibüs Kiralanması Hizmeti İşi.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %63 altında.
- Kazananın karnesi: Gök-Er Taşımacılık Sınır Ticaret İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti., kayıtlarımızda 5 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺5.256.348.
- İdare hakkında: Tüik Kars Bölge Müdürlüğü Hazine ve Maliye Bakanlığı Türkiye İstatistik Kurumu adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Gök-Er Taşımacılık Sınır Ticaret İth.İhr.San.Ve Tic.Ltd.Şti. firmasının kazandığı diğer ihaleler →