Araç Kiralama
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriT.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı tarafından açılan "Araç Kiralama" ihalesini Reis Yapı İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi 29.553.300 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 12 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2026/915333).
- İhale Kayıt No
- 2026/915333
- Kazanan firma
- Reis Yapı İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺29.553.300
- İstekli sayısı
- 12
- İl
- Ankara
- Sonuç tarihi
- 31.08.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2026/915333 · Sonuç tarihi: 31.08.2026
İhalenin konusu
01.01.2027-31.12.2029 Tarihleri Arasında 15 Adedi Binek Araç, 1 Adedi Otobüs ve 1 Adedi Minibüs Olmak Üzere Toplam 17 Adet Hizmet Aracının Sürücüsüz Olarak ve Yakıt Gideri Hariç Kiralanması İşidir.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 12 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (7,1 istekli) %69 üzerinde.
- Kazananın karnesi: Reis Yapı İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺258.914.847.
- İdare hakkında: T.C. Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı adına sonuçlanan 4 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 10,3 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Reis Yapı İnşaat Turizm Ticaret Limited Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →