Araç Kiralama Hizmeti (3 Adet Şoförlü/Yakıtsız) (01/01/2026 - 31/12/2026 Dönemi)
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı - Rize Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından açılan "Araç Kiralama Hizmeti (3 Adet Şoförlü/Yakıtsız) (01/01/2026 - 31/12/2026 Dönemi)" ihalesini BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi 3.414.886,2 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/2202795).
- İhale Kayıt No
- 2025/2202795
- Kazanan firma
- BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺3.414.886
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Rize
- Sonuç tarihi
- 21.01.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2202795 · Sonuç tarihi: 21.01.2026
İhalenin konusu
Rize Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müd. Bünyesinde Kullanılmak Üzere 2 Adet T-04 Sınıfı, 1 Adet T-02 Sınıfı Aracın Şoförüyle Birlikte Kiralanması
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,5 istekli) %64 altında.
- Kazananın karnesi: BGR Filo Teknoloji Bilişim Reklam Danışmanlık İnşaat Ticaret Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 29 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺180.528.532.
- İdare hakkında: Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı - Rize Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 1 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 2 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.