Araç Kiralama Hizmeti (3 Araç Şoförlü/Yakıtsız) (01/02/2026-31/12/2026 Dönemi)
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriOrdu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü tarafından açılan "Araç Kiralama Hizmeti (3 Araç Şoförlü/Yakıtsız) (01/02/2026-31/12/2026 Dönemi)" ihalesini Kaptanlar Gıda Tekstil İnşaat Taşımacılık ve Hizmet İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 2.281.332,35 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/2142415).
- İhale Kayıt No
- 2025/2142415
- Kazanan firma
- Kaptanlar Gıda Tekstil İnşaat Taşımacılık ve Hizmet İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.281.332
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Ordu
- Sonuç tarihi
- 06.01.2026
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/2142415 · Sonuç tarihi: 06.01.2026
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,4 istekli) %63 altında.
- Kazananın karnesi: Kaptanlar Gıda Tekstil İnşaat Taşımacılık ve Hizmet İşletmeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 4 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺31.951.247.
- İdare hakkında: Ordu Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü adına sonuçlanan 2 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 6,5 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.