Araç Kiralama Hizmeti Alımı
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriHitit Üniversitesi Rektörlüğü - İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından açılan "Araç Kiralama Hizmeti Alımı" ihalesini Divriği Atılım Nakliye İnşaat İnşaat Malzemeleri Otomotiv Temizlik Gıda Tarım ve Hayvancılık Turizm Petrol Ürünleri Taahhüt İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi 2.482.320 TL sözleşme bedeliyle kazandı; ihaleye 2 istekli teklif verdi. Kaynak: EKAP (İKN 2025/1559744).
- İhale Kayıt No
- 2025/1559744
- Kazanan firma
- Divriği Atılım Nakliye İnşaat İnşaat Malzemeleri Otomotiv Temizlik Gıda Tarım ve Hayvancılık Turizm Petrol Ürünleri Taahhüt İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺2.482.320
- İstekli sayısı
- 2
- İl
- Çorum
- Sonuç tarihi
- 12.11.2025
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2025/1559744 · Sonuç tarihi: 12.11.2025
İhalenin konusu
12 Ay Süre (01.01.2026 - 31.12.2026 Tarihleri Arası) ile 4 Adet Otomatik veya Yarı Otomatik Vites Binek Araç ve 3 Adet Otomatik veya Yarı Otomatik Hafif Ticari Araç Kiralama Hizmeti Alımı İşidir.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| Süre (01.01.2026 - 31.12.2026 Tarihleri Arası) ile 4 Adet Otomatik veya Yarı Otomatik Vites Binek Araç | 12 | Ay |
| Otomatik veya Yarı Otomatik Hafif Ticari Araç Kiralama Hizmeti Alımı İşidir. | 3 | Adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Rekabet: İhaleye 2 istekli teklif verdi — Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründe ortalamanın (5,9 istekli) %66 altında.
- Kazananın karnesi: Divriği Atılım Nakliye İnşaat İnşaat Malzemeleri Otomotiv Temizlik Gıda Tarım ve Hayvancılık Turizm Petrol Ürünleri Taahhüt İthalat İhracat Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi, kayıtlarımızda 7 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺40.365.264.
- İdare hakkında: Hitit Üniversitesi Rektörlüğü - İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı adına sonuçlanan 11 ihale kayıtlıdır; bu ihalelere ortalama 4,1 istekli katılmıştır.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.