ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/359106) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/359106
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Sinop
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/359106 · Sonuç tarihi: 06.09.2019
İhalenin konusu
2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılında 45 Güzergahtan 89 Özel Eğitim Öğrencisinin 180 Gün Süreyle 7 Araçla Rehber Personelle Taşınması Hizmeti Alımı.
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺50.553
2. kısım
S.S.Yirmidokuz Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi — ₺382.341
S.S.Yirmidokuz Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺50.553; 2. kısım: S.S.Yirmidokuz Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺382.341.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺50.596, Kırşehir (03.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺50.400, Trabzon (05.09.2022)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺50.760, Konya (16.12.2019)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →