ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/370171) 4 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/370171
- Kısım sayısı
- 4
- İl
- Burdur
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/370171 · Sonuç tarihi: 05.09.2019
İhalenin konusu
8 Hat İle 180 İş Günü Taşımalı Öğrenci İhalesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
SS Çamlıdere Köyü Tarımsal Kalkın-Ma Koop — ₺46.620
SS Çamlıdere Köyü Tarımsal Kalkın-Ma Koop firmasının kazandığı diğer ihaleler →2. kısım
S.S. 28 Nolu Ağlasun Minibüsçüler Motorlu TaĢ. Koop — ₺154.710
S.S. 28 Nolu Ağlasun Minibüsçüler Motorlu TaĢ. Koop firmasının kazandığı diğer ihaleler →3. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺51.120
4. kısım
S.S. 28 Nolu Ağlasun Minibüsçüler Motorlu TaĢ. Koop — ₺31.860
S.S. 28 Nolu Ağlasun Minibüsçüler Motorlu TaĢ. Koop firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: SS Çamlıdere Köyü Tarımsal Kalkın-Ma Koop, ₺46.620; 2. kısım: S.S. 28 Nolu Ağlasun Minibüsçüler Motorlu TaĢ. Koop, ₺154.710; 3. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺51.120; 4. kısım: S.S. 28 Nolu Ağlasun Minibüsçüler Motorlu TaĢ. Koop, ₺31.860.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- 18 Yerleşim Yerinden 4 Taşıma Merkezi Okula 167 Öğrencinin Taşınması — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺46.620, Erzincan (26.09.2022)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺46.620, Burdur (09.09.2019)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺46.665, Edirne (01.09.2021)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →