ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesi (İKN 2019/378885) 2 kısımda sonuçlandı; kazananlar aşağıda.
- İhale Kayıt No
- 2019/378885
- Kısım sayısı
- 2
- İl
- Balıkesir
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/378885 · Sonuç tarihi: 06.09.2019
İhalenin konusu
12 Araç İle 180 Gün İlk Ve Ortaokul Öğrencilerinin 7 Taşıma Merkezi İlk Ve Ortaokula Getirip Götürülmesi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Kısımlara göre sonuçlar
1. kısım
Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi) — ₺29.880
2. kısım
Sınırlı Sorumlu 10 Nolu Balıkesir Susurluk Akın Yolcu Ve Servis Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi — ₺134.460
Sınırlı Sorumlu 10 Nolu Balıkesir Susurluk Akın Yolcu Ve Servis Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi firmasının kazandığı diğer ihaleler →Sıkça sorulan sorular
ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR ihalesinde hangi firmalar kazandı?
1. kısım: Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺29.880; 2. kısım: Sınırlı Sorumlu 10 Nolu Balıkesir Susurluk Akın Yolcu Ve Servis Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, ₺134.460.
Diğer idarelerde benzer bedelli işler: Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺29.848, İzmir (03.09.2021)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺29.920, Ardahan (20.09.2019)
- ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR — Gerçek kişi (KVKK gereği gizlendi), ₺30.000, Erzurum (18.10.2019)
Ulaşım ve Nakliye Hizmetleri sektöründeki tüm ihale sonuçları →
Bu idarenin alım kalıplarını ve rakip analizini görün
AI şartname analizi, gerekçeli uygunluk skoru, anlık bildirim ve rakip/idare analizi İhaleKap’ta. Size uygun ilk 5 ihaleyi ücretsiz gösteriyoruz. Kart gerekmez.
Ücretsiz deneyin →