ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDEVLET HAVA MEYDANLARI İŞLETMESİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ(DHMİ) KAPADOKYA HAVA LİMANI MÜDÜRLÜĞÜ Kapadokya Havalimanı Müdürlüğü 01/01/2020 - 31/12/2021 tarihleri arasında personel taşıma işi hizmet alımı . İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini İpektur Turizm Öğrenci Servisi Yolcu Taşımacılığı Temizlik İnşaat Gıda Doğalgaz Ticaret Limited Şirketi 581.344 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/404413).
- İhale Kayıt No
- 2019/404413
- Kazanan firma
- İpektur Turizm Öğrenci Servisi Yolcu Taşımacılığı Temizlik İnşaat Gıda Doğalgaz Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺581.344
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Nevşehir
- Sonuç tarihi
- 10.10.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/404413 · Sonuç tarihi: 10.10.2019
İhalenin konusu
3928 Sefer İle Personel Taşıma Hizmeti Alımı
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: İpektur Turizm Öğrenci Servisi Yolcu Taşımacılığı Temizlik İnşaat Gıda Doğalgaz Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 6 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺19.165.763.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.