ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDÖRTYOL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ Dörtyol İlçesi 2019-2020 Eğitim-Öğretim Taşımalı Eğitim Kapsamına Alınan İmam Hatip Ortaokulları ve Ortaöğretim (Lise) Öğrencilerini Günübirlik Taşıma İşi tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Taşarlar Taşımacılık Hidrolik-İş Makinaları Tamir Ve Bakım Hizmetleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 6.388.991,83 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/426312).
- İhale Kayıt No
- 2019/426312
- Kazanan firma
- Taşarlar Taşımacılık Hidrolik-İş Makinaları Tamir Ve Bakım Hizmetleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺6.388.992
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Hatay
- Sonuç tarihi
- 24.10.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/426312 · Sonuç tarihi: 24.10.2019
İhalenin konusu
25.11.2019-19.06.2020 tarihleri arasında 131 iş gününde, Taşımalı Eğitim Kapsamına Alınan 4370 İmam Hatip Ortaokulları ve Ortaöğretim (Lise) Öğrencilerini 339 Araç ile 16 Taşıma Merkezi Okula Günübirlik Taşıma İşi
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Taşarlar Taşımacılık Hidrolik-İş Makinaları Tamir Ve Bakım Hizmetleri İnşaat Taahhüt Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi, kayıtlarımızda 2 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺6.984.588.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.