ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR
Ulaşım ve Nakliye HizmetleriDARICA BELEDİYESİ DESTEK HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ Çöp Toplama ve Nakli ile Park Bahçe Bakım Onarım İşlerinde Çalıştırılmak Üzere Araç Kiralama Hizmet Alım İşi tarafından açılan "ARAÇ KİRALAMA HİZMETİ ALINACAKTIR" ihalesini Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi 715.350 TL sözleşme bedeliyle kazandı. Kaynak: EKAP (İKN 2019/429079).
- İhale Kayıt No
- 2019/429079
- Kazanan firma
- Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi
- Sözleşme bedeli
- ₺715.350
- İstekli sayısı
- —
- İl
- Kocaeli
- Sonuç tarihi
- 03.10.2019
Kaynak: EKAP / Kamu İhale Bülteni · İKN 2019/429079 · Sonuç tarihi: 03.10.2019
İhalenin konusu
3 ay süreyle(işin bitiş tarihi 31.12.2019), 27 adet araç kiralama hizmet alım işi, Ayrıca, ihale konusu işte kiralanması düşünülen araçları kullanacak personel idaremiz elemanları dır.
| İş kalemi | Miktar | Birim |
|---|---|---|
| süreyle(işin bitiş tarihi 31.12.2019) | 3 | ay |
| araç kiralama hizmet alım işi, Ayrıca, ihale konusu işte kiralanması düşünülen araçları kullanacak personel idaremiz elemanları dır. | 27 | adet |
İlanın 3.2. maddesinden alınmıştır.
Bu sonuç ne anlama geliyor?
- Kazananın karnesi: Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi, kayıtlarımızda 11 ihale kazandı; bu sözleşmelerin toplam bedeli ₺172.706.133.
Kıyaslar İhaleKap sonuç korpusundan hesaplanır; kapsam ve yöntem için veri kaynağı ve metodoloji.
Bayramoğlu Kent İnşaat Anonim Şirketi firmasının kazandığı diğer ihaleler →